Kérdése van? Hívjon minket! +3670 671 6606

Ikar dönthető bársony fotel szürke
Ikar dönthető bársony fotel szürke
153 800 Ft

Ikar dönthető bársony fotel szürke

Ikar dönthető bársony fotel szürke
Ikar dönthető bársony fotel szürke
Ikar dönthető bársony fotel szürke
Ikar dönthető bársony fotel szürke
Ikar dönthető bársony fotel szürke

Az IKAR Velvet C fotel ideális választás mindazoknak, akik a maximális kényelmet és funkcionalitást keresik egy elegáns megjelenésű bútorban. A dönthető háttámlával és pionizáló (felállást segítő) mechanikával ellátott fotel tökéletes társ a pihenéshez, olvasáshoz vagy akár mozgáskorlátozottak számára is. A puha szürke bársonykárpit elegáns megjelenést és kellemes tapintást biztosít.

 

Elektromos döntő és felállást segítő funkció – kényelmesebb, biztonságosabb használat idősek és nehezen mozgók számára.

Puha bársonykárpit – meleg, elegáns és bőrbarát felület.

Ergonomikus kialakítás – párnázott háttámla, karfa és ülőfelület a teljes komfortért.

Modern dizájn – praktikus funkciók stílusos formába rejtve.

 

Az IKAR fotel tökéletes választás, ha kényelmes, biztonságos és stílusos pihenőhelyet keresel – otthonra, időseknek vagy rehabilitációs célra.

 


megbizhato-webaruhaz
153 800 Ft
Részletek

 

Ikar dönthető fotel szürke

 

Elektromosan átalakítható fotel

 

  • Mérete: 108 x 77 x 49 x 55- cm ( magasság x szélesség x ülésmagasság x ülésmélység )

 

  • Anyaga: bársony szövet/fém

 

  • Színe: szürke/fekete

 

A termék lapra szerelten kerül szállításra, szerelési útmutatót biztosítunk. Akár egy ember is könnyedén össze tudja rakni.

 

Áru kiadás:

 

  • Megrendelésre 1-3 hét.

 

  • 500.000 Ft feletti megrendelés esetén 20% előleg befizetésétől számítva 1-3 hét! Az előleghez szükséges díjbekérőt a megrendelés visszaigazolása után küldjük.

 

Áru átvétel:

 

 

  • Házhoz szállítás

 

Részletekről érdeklődhet:

 

Telefon:

 

  • +36 70 671 66 06

 

  • +06 1 445-0166

 

E-mail:

 


Összeszerelési tájékoztató

Összeszerelés előtt kérjük olvassa az alábbi tájékoztatót:

• A bútor összeszerelése előtt alaposan vizsgálja át, hogy elégedett-e a színével, minőségével. • Nem tudjuk visszavenni azokat a bútorokat, amelyeket már összeszereltek vagy elkezdték összeszerelni. • A visszaküldéshez a terméknek az eredeti csomagolásában kell lennie. • A csomagolást lezáró ragasztószalag óvatos felvágásával kell kibontani a dobozt.

Adatok
Fotel, lábtartó szín
Szürke
Fotel, lábtartó anyag
Szövet
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!
Hasonló termékek